از نرم افزار های(تحت ویندوز)ارسال ایمیل انبوه استفاده نکنید !!

بعضی افراد تازه کار که قصد ارسال ایمیل تبلیغاتی آن هم در حد انبوه دارند ، ابتدا سراغ نرم افزار های ارسال ایمیل تبلیغاتی تحت ویندوز می روند.حالا یا نرم افزار های رایگان داخل اینترنت را دانلود می کنند و یا نسخه های پولی نرم افزار های تحت ویندوز را خریداری می کنند.به این امید که تبلیغات ایمیلی انجام دهند و سودی کنند.

اما چون تازه کار هستند نمی دانند که اگر این نرم افزار ها را رایگان دانلود کرده اند وقت شان را و اگر این نرم افزار ها را خریده اند هم وقت و هم پول شان را هدر داده اند.

نرم افزار های ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی ، به دلیل اینکه برای ارسال ایمیل از اکانت های ایمیل معمولی مانند اکانت های جیمیل ، یاهو ، هاتمیل استفاده می کنند ، با هر اکانت نمی توانند بیش از 70-80 ایمیل را در روز بفرستند.

هر اکانت ایمیل معمولی یاهو جیمیل و یا هاتیمیل در سال 2013 می توانست روزانه 500 ایمیل را نهایتا ارسال کند ، اما در سال 2014 هر اکانت ایمیل معمولی 70-80 ایمیل و نهایتا 100 ایمیل را می تواند ارسال کند.ارسال بیشتر از این مقدار باعث بلاک(بسته)شدن اکانت ایمیل خواهد شد. بنابراین برای ارسال هر 80 ایمیل نیاز دارید که یک اکانت جدید به نرم افزار معرفی کنید! تقریبا هر 15 دقیقه باید یک اکانت جدید بسازید و به نرم افزار تحویل دهید که نیازمند وقت و اعصاب قوی است!!

بعضی از کاربران سوال می کنند : ” با اکانت های ایمیل سایت های شخصی(اکانت های ایمیل هاستینگ ها) چه مقدار می توان ایمیل ارسال کرد؟”

اکانت های ایمیل سایت های شخصی نیز بیش بین 500-1000 ایمیل نمی توانند ارسال کنند.

دومین توجیه برای عدم استفاده از نرم افزار های تحت ویندوز ارسال ایمیل تبلیغاتی این است که ،این نرم افزار ها نمی توانند ایمیل ها را به صورت آفلاین ارسال کنند.یعنی برای ارسال ایمیل باید رایانه شما روشن و باشد و از ترافیک اینترنت شما استفاده خواهد شد.در حالی که پنل های تحت وب ،می توانند ایمیل ها را به صورت آفلاین یعنی بدون وصل بودن به اینترنت و  حتی با خاموش بودن رایانه ، ایمیل های شما را ارسال کنند.بنابراین شما می توانید در پنل های تحت وب ، به پنل برنامه دهید که در چه زمانی پنل ، ایمیل های شما را به صورت خودکار ارسال کند و شما به دیگر اموراتتان برسید.

ضمن اینکه نرم افزار های ارسال ایمیل تبلیغاتی تحت ویندوز علاوه بر نقایصی که گفته شد نمی توانند آماری از میزان ایمیل های باز شده ،به کاربر بدهند، این در حالی است که در پنل های ارسال ایمیل تبلیغاتی تحت وب ، پنل به کاربرش آماری دقیق از تعداد ایمیل های باز شده ، تعداد ایمیل های کلیک شده ،و افرادی که ایمیل ها را باز و کلیک کرده اند ، می دهد.

بنابراین اگر وقت و انرژی و پول و اعصاب تان را نمیخواهید هدر دهید ،پیشنهاد می کنیم این گونه نرم افزار ها را استفاده نکنید مگر برای ارسال های خیلی کوچک مثلا 500 ایمیل در روز.