راهنمای وریفای کردن دامنه ارسال :

سوال چرا باید دامنه ارسال کننده را وریفای کنیم ؟

ایمیل فرستنده شما در پنل ایمیل مارکتینگ اینباکس ، به هیچ وجه نباید ایمیل های جیمیل و یا یاهو باشد ، این امر باعث می شود ، ایمیل های ارسالی شما اسپم شوند ، چه در پنل ما چه در تمامی پنل های دنیا ایمیل فرستنده را جیمیل و یا یاهو قرار دهید ، ایمیل های شما پس از 1000 ارسال اسپم می شوند . جهت ثبات و پایداری اینباکس پنلتان نیاز هست تا وریفای دامین حتما انجام شود.

ایمیل فرستنده در ایمیل مارکتینگ باید ایمیل دامین های شخصی باشد ، مانند info@yourcompany.com ، دامین فرستنده شما باید در پنل تایید شود لذا برای تایید دامنه ، مراحل زیر را انجام دهید.

ابتدا وارد پنل ایمیل مارکتینگ شوید:

1-پس از ورود به کنترل پنل ارسال ایمیل مارکتینگ از گزینه های پنل روی گزینه دامین ها و سپس دامین های ارسال کلیک کنید

2- روی گزینه ایجاد جدید در صفحه کلیک کنید ( تصویر زیر )

domain1

3- در صفحه باز شده جدید نام دامنه ای که ایمیل ارسال کننده از طریق آن ساخته شده است را وارد کنید ، به عنوان مثال اگر نام ایمیل ارسال کننده info@SherkateMa.com هست باید نام دامنه SherkateMa.com وارد شود.(به هیچ وجه نمی توانید از ایمیل های یاهو ، جی میل و … به عنوان ایمیل ارسال کننده استفاده نمایید.)به عنوان مثال دامین وبسایت ما www.email-banking.ir می باشد که در زیر email-banking.ir را وارد کرده ایم.

domain2

4- پس از کلیک روی گزینه ذخیره در صفحه جدید دو عدد record به شما ارائه می شود که می بایست این دو ریکوزد را داخل تنظیمات هاست خود اضافه کنید و پس از اضافه کردن روی گزینه Verify DNS Record کلیک کنید ، در صورتی که در خصوص اضافه کردن این دو رکود داخل تنظیمات هاست دامنه ارسال اطالعات کافی ندارید ، به هاستینگ میزبان وبسایتتان رکورد ها را ارائه کنید(تیکت کنید) تا برای شما داخل DNS Record هاست اضافه نمایند

domain3

با تشکر از همراهی تان.