em2222

“پنل ایمیل مارکتینگ همراه با بانک ایمیل اپن شده” چیست؟

در این سرویس به کاربر یک پنل ایمیل مارکتینگ ارایه می شود که در آن 490.000 ایمیل فعال و باز شده از تمامی عناوین شغلی و شرکت ها و افراد حقیقی و حقوقی قرار دارد.

این 490.000 نفر بزرگترین جامعه آمار ایمیل فعال و باز شده کشور می باشند .

در پنل ایمیل مارکتینگ کاربر این 490.000 ایمیل فعال در پنل ارسال ایمیل آپلود شده و کاربر به آسانی طبق آموزش ایمیل و متن و عکس ارسالی اش را به این جامعه آمار ارسال خواهد کرد.

هزینه استفاده از این سرویس 200 هزار تومان می باشد ، به این صورت که یک صد هزار تومان فقط برای دیتابیس داخل پنل ، و یک صد هزار تومان هم برای شارژ 200 هزار ظرفیت ارسال پنل.پس از آن کاربر هر بار که بخواهد به این دویست هزار نفر ایمیل فعال و باز شده ایمیل ارسال کند ، دیگر نیاز به پرداخت دویست هزارتومان نیست و فقط با صد هزار تومان پنلش را شارژ کرده و اقدام به ارسال می کند.

هر بار ارسال به بزرگترین جامعه آماری ایمیل فعال کشور ، بین 5000 الی 22000 نفر ایمیل ارسالی شما را باز میکنند.پنل به صورت حرفه ای اماری از ایمیل های باز شده ، لینک های کلیک شده ، چه کسانی و چه ایمیل هایی چه لینک هایی کلیک کرده اند ، چه کسانی لغو اشتراک داشته اند ، کدام افراد بیشترین کلیک را داشته اند، پنل ، همه ی این آمار را بر اساس آی پی و جزییات ، به شما ارایه خواهد داد.

جامعه آماری شامل تمام اقشار جامعه می شود

  • انواع شرکت ها و اشخاص حقوقی
  • مشاغل و کسب و کار های بزرگ و کوچک
  • پزشکان مهندسان متخصصان وکلا
  • صنعت گران کارخانه جات تولیدی ها بازرگانی ها
  • دانشجویان و استاتید دانشگاه ها
  • دانش آموزان و فرهنگیان
  • و بطور کل تمامی اقشار جامعه ، در یک دیتابیس حرفه جمع آوری شده اند.یک جامعه آماری بزرگ !

در هر ارسال بین 5000 الی 22000 نفر با برند شما فروشگاه شما و خدمات شما آشنا خواهند شد.شما این آمار را با این قیمت مقایسه کنید با سایر روش های تبلیغاتی .کانال هایی تلگرامی با انبوهی از ممبر های فیک ، سایت های کلیکی با کلیک های فیک .اما شما در اینجا با بازدید کننده های کاملا واقعی روبرو هستید.

برای خرید آنلاین پنل از دکمه خرید زیر اقدام نمایید.اطلاعات پنل شما طی کمتر از 4 ساعت توسط پشتیبان فنی ما ، برای شما ایمیل و تیکت خواهد شد.

خرید پنل ایمیل با 490 هزار ایمیل باز شده و 100 هزار شارژ ارسال »»» 190 هزار تومان خرید پنل ایمیل با 490 هزار ایمیل باز شده و 200 هزار شارژ ارسال »»» 390 هزار تومان خرید پنل ایمیل با 490 هزار ایمیل باز شده و 300 هزار شارژ ارسال »»» 590 هزار تومان خرید پنل ایمیل با 490 هزار ایمیل باز شده و 490 هزار شارژ ارسال »»» 950 هزار تومان