تمامی فعالیت ها و محصولات داخل وبسایت ایمیل بانکینگ طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وبسایت تبلیغاتی ایمیل بانکینگ در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی کشور ثبت گردیده است.جهت استعلام وب سایت ایمیل بانکینگ در ستاد ساماندهی اینجا کلیک کنید.

در قسمت جستوجو : www.Email-Banking.ir را وارد کنید.

تمامی خرید ها و تراکنش ها , توسط “درگاه اینترنتی بانک ملت”  ثبت می شود و از طریق رسید و شماره پیگیری که توسط درگاه بانکی به خریدار ارائه می شود , قابل پیگیری می باشند.

قوانین :

  •  ارسال ایمیل هایی با محتوای سیاسی و یا تبلیغات کالا ها و سایت هایی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرت دارند ممنوع می باشد.
  • ارسال ایمیل جهت فروش نرم افزار ها و آموزش های عبور از فیلتر ینگ ممنوع می باشد.
  • ارسال ایمیل جهت فروش نرم افزار ها و آموزش های هک ممنوع  می باشد.
  • از ارسال ایمیل های ناخواسته و ارسال ایمیل به افرادی که تمایلی به دریافت خبرنامه های شما ندارند , خودداری نمایید.
  • روش صحیح ایمیل مارکتینگ به این صورت است که به افرادی که به موضوع فعالیت شما علاقه دارند و می خواهند خبرنامه تبلیغاتی شما را دریافت کنند ، ایمیل زده شود.
  • بانک ایمیل های داخل سایت ، به منظور استفاده متقاضیان برای عضوگیری از بین افراد علاقه مند به دریافت خبرنامه است.بدین صورت که یک الی دو بار(و نه بیشتر) ارسال ایمیل تبلیغاتی به کلیه افراد صورت بگیرد و شما در خبرنامه تان از مخاطبان تان بخواهید که اگر به موضوع فعالیت شما تمایل دارند در خبرنامه شما عضو شوند ، در غیر اینصورت (عدم تمایل) روی گزینه “لغو اشتراک” کلیک کنند و دیگر ایمیلی به این افراد ارسال نشود. بدین وسیله شما هم برای حقوق کاربران تان احترام قائل شده اید و هم افراد علاقه مند و مشتاق به موضوع کاری تان را جذب کرده اید و هم اینکه وقت و سرمایه تان را برای افرادی که علاقه و نیازی به کار و فعالیت شما ندارند تلف نکرده اید. ایمیل مارکتینگ صحیح به همین شکل است.
  • انجام روش صحیح ایمیل مارکتینگ و مسولیت رعایت حقوق مخاطبین ، بر عهده کاربر (خریدار) می باشد.

با تشکر

مدیریت گروه وبسایت تبلیغاتی ایمیل بانکینگ