ارور داخل نرم افزار بلو استکس:

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (26)ارور در ربات ارسال انبوه :

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (27)ارسال تمامی پیام ها فقط به یک شماره :

در صورتیکه ربات ارسال همه ی پیام ها را فقط به یک مخاطب ارسال کرد ، دو حالت دارد:

1-یا گزینه ی Has Menu Item را در ربات ارسال ، تیک زده اید.

2- یا اینکه وایبر دسکتاپ شما از نسخه 4.2 به نسخه 4.3 آپدیت شده است.

ازکجا متوجه شویم وایبر دکستاپ آپدیت شده؟

ظاهر وایبر دسکتاپ 4.3 نسبت به 4.2 متفاوت است.

تصویری از محیط وایبر دسکتاپ نسخه 4.3 :

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (30)

و این هم تصویری از وایبر دسکتاپ نسخه 4.2 (ربات ارسال انبوه وایبر با این نسخه کار می کند،بنابراین باید از آپدیت خودکار وایبر دسکتاپ جلوگیری کنیم.آموزش اینکار را در ادمه همین صفحه خواهیم گفت)

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (31)

همچنین هنگامی که نرم افزار وایبر دسکتاپ آپدیت می شود پوشه ورژن 4.3 در محل نصب وایبر دسکتاپ ، به صورت خودکار ایجاد می شود و با اینکار ورژن وایبر 4.2 به 4.3 ارتقاع پیدا می کند و ربات ارسال انبوه نمی تواند پیغام خود را ارسال کند.بنابراین هرگاه پوشه 4.3 به صورت خودکار ایجاد شد ، وایبر دسکتاپ را ببندید و پوشه 4.3 را حذف کنید و یا اگر دیگر پوشه نسخه 4.2 وجود نداشت و فقط پوشه 4.3 وجود داشت ،یک پوشه به عقب بازگشته و پوشه ای که در آن بودید را حذف کنید و دوباره وایبر 4.2 را از طریق فایل Viber_4.2.1.49_Portable.exe نصب کنید.

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (32)

حذف نشدن پوشه وایبر :

اگر پوشه وایبر حذف نشد ، دلیلش این است که وایبر دسکتاپ شما هنوز باز است و کامل بسته نشده ! برای بستن کامل نرم افزار از این طریق عمل کنید.

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (44)

جلوگیری از آپدیت خودکار وایبر دسکتاپ برای همیشه :

همچنین اگر میخواهید برای همیشه پوشه وایبر دسکتاپ بدون تغییر بماند و دیگر خودکار آپدیت نشود ، به شما پیشنهاد می کنیم که از نرم افزار

Wondershare Time Freeze

برای فریز کردن پوشه اصلی وایبر دسکتاپ ، استفاده کنید.نرم افزار را نصب کنید و پوشه اصلی وایبر دسکتاپ را فریز کنید تا دیگر خودکار آپدیت نشود.البته در نظر داشته باشید وقتیکه میخواهید وایبر دسکتاپ 4.2 را اجرا کنید یک لحظه پوشه را آنفریز کرده و بعد از اجرا شدن نرم افزار وایبر دسکتاپ 4.2 دوباره با یک کلیک پوشه را فریز کنید.

آموزش فریز کردن پوشه وایبر دسکتاپ :

بعد از دانلود نرم افزار Wondershare Time Freeze این نرم افزار را باز کرده طبق آموزش تصویری زیر عمل کنید:

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (33)وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (34) وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (35)

حالا دیگر وایبر دسکتاپ خودکار آپدیت نخواهد شد.

بلاک شدن شماره و ساخت شماره جدید :

بعد از اینکه شماره قبلی بلاک شد ، نیاز دارید شماره مجازی جدید بسازید.برای اینکار ، ابتدا نیاز دارید شماره قبلی که ساختید را در تکست پلاس حذف کنید.

آموزش حذف شماره بلاک شده در تکست پلاس :

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (40)وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (39)

پس از بلاک شدن ، نیاز دارید که شماره مجازی جدید بسازید و آن را فعال کنید این نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشید پس از اینکه شماره جدید ساختید ، باید نرم افزار وایبر اندروید ، تاکید میکنم نرم افزار وایبر اندروید (نرم افزار شماره 2) را در نرم افزار بلو استکس یکبار حذف و دوباره نصب کنید .در صورتیکه اینکار را نکنید وایبر اندروید شماره شما را قبول می کند و فعال می شود اما سریعا آن را دی اکتیو می کند.

آموزش حذف نرم افزار وایبر اندروید در بلو استکس :

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (36)وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (37)وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (38)

پس از اینکه وایبر اندروید را فعال کردید باید وایبر دسکتاپ را فعال کنید ، اما ممکن است هنوز شماره قبلی که بلاک شده داخل وایبر دسکتاپ فعال باشد.برای اینکار شماره بلاک شده وایبر دسکتاپ را از با استفاده از آموزش زیر با چند کلیک را دی اکتیو (حذف) می کنیم

آموزش حذف کردن (دی اکتیو کردن شماره بلاک شده در وایبر دسکتاپ ):

وایبر مارکتینگ ،ارسال انبوه وایبر گروهی (42)